Přeskočit na obsah

RDD s.r.o. a ALTEC a.s. se dohodli na spolupráci

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o probíhajících organizačních změnách, které Vám jak věříme přinesou kvalitnější služby a lepší podporu Vašeho podnikání. O všech novinkách Vás budeme průběžně informovat na těchto stránkách.

Po převodu mzdového systému Permis ze společnosti Altec a.s. na společnost RDD s.r.o. v loňském roce došlo 1.6.2020 také k převodu ALTEC Aplikace. Spolu s produktem přechází kompletní vývojářský tým. Cílem této změny je nadále udržovat vysokou kvalitu služeb a přinášet další vylepšení v rámci podpory i funkcionality produktu, tak abyste byli i nadále s ALTEC Aplikací maximálně spokojení.

Další připravovanou změnou je fúze společností Altec a.s. a CDC Data s.r.o., nástupnickou společnost se stane CDC Data s.r.o. Společnost CDC Data s.r.o. poskytuje služby v oblasti implementace ERP, komplexní nabídku komplementárních HW produktů a služeb z oblasti informačních a komunikačních technologií, síťové infrastruktury a kyberbezpečnosti. Více informací o fúzi můžete získat na stránkách obou firem, např. zde.

Altec a.s. resp. CDC Date s.r.o. bude do budoucna fungovat jako primární obchodní zastoupení pro ERP ALTEC Aplikace, pro mzdový systém Permis a další produkty společnosti RDD s.r.o.

Mezi důležité cíle provedených změn patří co nejrychlejší dokončení nové verze ALTEC Aplikace. Za tímto účelem budou navýšeny vývojové kapacity tak, aby byla nová verze uvedena během roku 2021. Dalším cílem je doplnit systém tak, aby nabízel podporu moderních mobilních technologií. Nabídka RDD s.r.o. byla dále doplněna o personalistiku Permis Web a další související moduly.

Rádi bychom Vás se všemi plány seznámili podrobněji, proto mi dovolte pozvat Vás na setkání uživatelů ALTEC Aplikace, které se uskuteční dne 30.6.2020 v penzionu Za Vodou ve Dvoře Králové nad Labem. Pozvánku s programem Vám doručíme v příštích dnech.

E-mailové i telefonní kontakty, které jste byli zvyklí používat, zůstávají nadále v platnosti. Pokud budete mít nějaké návrhy, přání či připomínky, napište nám na info@rdd-software.cz.

Věříme, že změny pro Vás budou pozitivní a těšíme se na další spolupráci

Ing. Radek Uchytil, Ph.D.

jednatel RDD s.r.o.